•   Lidé

   •   Zvířata

    •   Produkty

    •   Další služby

home

l

o nás

l

info o focení

l

návštěvní kniha

l

kontakt

 

Rodinné foto

Zachytíme pro Vás jak momenty Vašeho čekání na potomky, tak část jejich životní cesty již od prvních momentů po narození. Budete si tak moci kdykoliv připomenout různá období Vašeho rodinného života, i života Vašich dětí a podělit se o něj s Vašimi blízkými.


Mini balíček

1 hodina focení 
V případě ateliérového focení použití jednoho druhu pozadí.
Nafocení cca 20 ks fotografií do soukromé webové galerie, ze které si vyberete 5 ks fotografií, které Vám profesionálně upravíme. 
Tisk 5 fotografií rozměru 15x21cm.

Vybrané a upravené fotografie Vám zazálohujeme v tiskové kvalitě na CD + přidáme všechny neupravené fotografie z galerie v rozlišení pro web.

Cena balíčku 1050 Kč


Základní balíček

2 hodiny focení 
Výběr ze 2 druhů pozadí.
Výběr z 40-50 ks záběrů do soukromé webové galerie, ze které si vyberete 10 ks fotografií, které Vám profesionálně upravíme.
Tisk 10 fotografií rozměru 15x21cm.

Vybrané a upravené fotografie Vám zazálohujeme v tiskové kvalitě na CD + přidáme všechny neupravené fotografie z galerie v rozlišení pro web.

Cena balíčku 1550 Kč


Další informace:
Každá další započatá hodina focení (bude-li to možné) – 500 Kč.
Každá další fotografie vybrána pro úpravu – 50 Kč.

Na focení je třeba přijít přibližně 15 minut před domluveným termínem, abychom čas v ateliéru mohli již plně věnovat jenom fotografování.


Náš tip: Rádi Vám z vybraných fotografií zhotovíme nástěnný kalendář nebo fotoobraz – vhodné i jako dárek pro Vaše blízké. Více info ZDE.

     
 

© 2012, Chcifoto.cz

 
 
 
 


 Naši partneři: AJAX - chovatelské potřeby,
Tisk-reklama, ZOOmix Praha