•   Lidé

   •   Zvířata

    •   Produkty

    •   Další služby

home

l

o nás

l

info o focení

l

návštěvní kniha

l

kontakt

 

Portréty

Fotografujeme jak v prostředí fotoateliéru, tak venku v přírodě, závisí to pouze na Vašem přání a představě. Při fotografování vytvoříme uvolněnou a nenucenou atmosféru a výsledkem budou nádherné portrétní fotografie, které budou krásným dárkem pro Vás, nebo Vaše blízké. Focení venku probíhá na předem vybraných místech, ateliérové pak klasicky v ateliéru. Můžeme Vám nabídnout i focení u Vás doma.


Mini portrétní balíček

1 hodina focení 
V případě ateliérového focení použití jednoho druhu pozadí, 2-3 druhy oblečení. 
Nafocení cca 30 ks fotografií do soukromé webové galerie, ze které si vyberete 5 ks fotografií, které Vám profesionálně upravíme. 
Tisk 5 fotografií rozměru 15x21cm.

Vybrané a upravené fotografie Vám zazálohujeme v tiskové kvalitě na CD + přidáme všechny neupravené fotografie z galerie v rozlišení pro web.

Cena balíčku 950 Kč


Základní portrétní balíček

2 hodiny focení 
Výběr ze 2 druhů pozadí, 3-5 druhů oblečení.
Výběr z cca 50-60 ks záběrů do soukromé webové galerie, ze které si vyberete 10 ks fotografií, které Vám profesionálně upravíme.
Tisk 10 fotografií rozměru 15x21cm.

Vybrané a upravené fotografie Vám zazálohujeme v tiskové kvalitě na CD + přidáme všechny neupravené fotografie z galerie v rozlišení pro web.

Cena balíčku 1450 Kč


Další informace:
Každá další započatá hodina focení (bude-li to možné) – 500 Kč.
Každá další fotografie vybrána pro úpravu – 50 Kč.

Na focení je třeba přijít přibližně půl hodiny před domluveným termínem – už učesaný a nalíčený, abychom čas v ateliéru mohli již plně věnovat jenom fotografování. V případě zájmu můžeme zabezpečit profesionální vizážistku – cena od 500Kč/hodinu – je nutné objednat předem.


Náš tip: 

     
 

© 2012, Chcifoto.cz

 
 
 
 


 Naši partneři: AJAX - chovatelské potřeby,
Tisk-reklama, ZOOmix Praha